Skip to content

Internationale competitie

Wat als we ons zelf nog steeds de toestemming geven om te reizen, net lang genoeg om de negen films die dit jaar voor de Internationale Competitie geselecteerd zijn te ontdekken ?

Van Hong Kong tot Mexico, maar ook Australië, Italië, Polen, Frankrijk, Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk,  een unieke reis die wordt gekenmerkt door ongehoorzaamheid, veranderingen en de zoektocht naar het absolute. Codes haperen, grenzen worden verlegd en acteurs schitteren in hun vak. Een weg die maar weinig regisseurs inslaan, en die we graag volgen.

21 juni 2019 - 20:00

Di Jiu Tian Chang

by Xiaoshuai WANG

2019 / China / 180' / ChineseST: FR, NL, EN

26 juni 2019 - 20:00

Répertoire des villes disparues

by Denis Côté

2019 / Canada (Québec) / 97' / French ST: NL, EN

23 juni 2019 - 21:30

PARWARESHGAH

by Shahrbanoo Sadat

2019 / Denmark, Germany, France, Luxembourg, Afghanistan, Qatar / 90' / Dari, Russian, Hindi-UrduST: FR, NL, EN

24 juni 2019 - 18:30

It must be heaven

by Elia Suleiman

2019 / FRANCE, QATAR, GERMANY, CANADA, TURKEY, PALESTINE / 97' / FrenchST: FR, NL, EN

22 juni 2019 - 21:00

Shooting the Mafia

by Kim Longinotto

2019 / Ireland, USA / 97' / ItalianST: FR, NL, EN

26 juni 2019 - 17:30

Ray and Liz

by Richard Billingham

2018 / United Kingdom / 108' / EnglishST: FR, NL

28 juni 2019 - 19:00

GOD EXISTS HER NAME IS PETRUNYA

by Teona Strugar Mitevska

2018 / Macedonia / 100' / MacedonianST: FR, NL, EN

27 juni 2019 - 21:00

Deslembro

by Flavia Castro

2018 / Brazil, France, Qatar / 96' / Portuguese, french, spanishST: FR, NL, EN

24 juni 2019 - 19:00

Zombi Child

by Bertrand Bonello

2019 / France / 103' / French, Haitian CreoleST: FR, NL, EN

4 september 2020 - 21:30

Bad Tales (Favolacce)

by Fabio & Damiano D'Innocenzo

2020 / Zwitserland, Italië / 98' / ITST: EN/FR/NL

5 september 2020 - 18:00

Mano de obra (Workforce)

by David Zonana

2019 / Mexico / 82' / QSMST: EN/FR/NL

10 september 2020 - 21:00

Corpus Christi (Boże Ciało)

by Jan Komasa

2019 / Polen, Frankrijk / 115' / PLST: EN/FR/NL

8 september 2020 - 21:00

Hope (Håp)

by Maria Sødahl

2019 / Noorwegen / 125' / NO/SVST: EN/FR/NL

6 september 2020 - 16:45

Rocks

by Sarah Gavron

2019 / Verenigd Koninkrijk / 93' / ENST: FR/NL

9 september 2020 - 21:00

Babyteeth (Milla)

by Shannon Murphy

2019 / Australië / 120' / ENST: FR/NL

7 september 2020 - 20:00

A l’abordage

by Guillaume Brac

2020 / Frankrijk / 95' / FRST: EN/NL

6 september 2020 - 19:30

Adolescentes

by Sébastien Lifshitz

2019 / Frankrijk / 135' / FRST: EN/NL

5 september 2020 - 21:30

Suk Suk

by Ray Yeung

2019 / Hong Kong / 92' / YUEST: EN/FR/NL

Scroll To Top