Verander van categorie
compet-internationale

In de internationale competitie – opgebouwd rond een reeks films uit Cannes, Berlijn en Venetië – kunnen toeschouwers kennismaken met twaalf speelfilms die niet eerder in ons land te zien waren. Ze omvat niet alleen toekomstige kaskrakers, maar ook de persoonlijke favorieten van een reeks doorgewinterde programmatoren.

Laden Evenementen

Evenementen Lijst navigatie

21.06 - 19:30 / 26.06 - 19:30
UGC De Brouckère Palace

Plaire, aimer et courir vite

by Christophe Honoré ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
22.06 - 19:00 / 23.06 - 19:00
Vendôme Galeries

Las Hijas de Abril

by Michel Franco ( Mexico )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 19:00 / 28.06 - 19:30
UGC De Brouckère Vendôme

Tully

by Jason Reitman ( USA )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 21:15 / 24.06 - 21:30
BOZAR Flagey

Good Manners

by Marco Dutra & Juliana Rojas ( Brazilië, Krankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
24.06 - 18:30 / 25.06 - 19:00
BOZAR Flagey

No Date no Signature

by Vahid Jalilvand ( Iran )

  • Competitie
  • Internationale
25.06 - 19:00 / 30.06 - 14:00
BOZAR UGC De Brouckère

Under the silver lake

by David Robert Mitchell ( USA )

  • Competitie
  • Internationale
25.06 - 21:45 / 26.06 - 19:30
BOZAR Vendôme

Manuel

by Dario Albertini ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 18:45 / 27.06 - 19:00
BOZAR Galeries

Posoki

by Stephan Komandarev ( Bulgarije )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 21:00 / 29.06 - 19:30
BOZAR Palace

Dogman

by Matteo Garrone ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
27.06 - 19:00 / 28.06 - 19:00
UGC De Brouckère Galeries

Jia nian hua

by Vivian Qu ( China )

  • Competitie
  • Internationale
27.06 - 21:30 / 22.06 - 21:30
Vendôme UGC De Brouckère

Arrhythmia

by Boris Khlebnikov ( Rusland )

  • Competitie
  • Internationale
28.06 - 17:00 / 29.06 - 19:30
Galeries UGC De Brouckère

The Guilty

by Gustav Möller ( Denemarken )

  • Competitie
  • Internationale