fortislogo

20-29.06 2019

Langue

Brussels International Film Festival

20.06 - 19:30
UGC De Brouckère

The Man Who Killed Don Quixote

by Terry Gilliam ( Spanje, Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Portugal, België )

  • Off
  • Opening
20.06 - 20:00
BOZAR

The Man Who Killed Don Quixote

by Terry Gilliam ( Spanje, Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Portugal, België )

  • Off
  • Opening
21.06 - 19:30

Il Gattopardo

by Luchino Visconti ( Italië, Frankrijk )

  • Claudia Cardinale
  • Off
21.06 - 20:00
BOZAR

If..

by Lindsay Anderson ( Verenigd Koninkrijk )

  • Off
  • Subversieve cinema
21.06 - 20:30
Flagey

Diamantino

by Gabriel Abrantes & Daniel Schmidt ( Portugal, Frankrijk, Brazilië )

  • Competitie
  • Europese
21.06 - 22:30

Le Gendarme de Saint Tropez

by Jean Girault ( Frankrijk, Italië )

  • Off
  • Open air
22.06 - 17:00
Flagey

Lost in La Mancha

by Keith Fulton & Louis Pepe ( USA )

  • Off
  • Opening
22.06 - 19:00
UGC De Brouckère

Vent du Nord

by   Walid Mattar ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Nationale
22.06 - 19:00
BOZAR

Once Upon a Time in the West

by Sergio Leone ( USA, Italië )

  • Claudia Cardinale
  • Off
22.06 - 19:00
Flagey

Looking for Eric

by Ken Loach ( Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, België, Italië, Spanje )

  • Me, myself and I
  • Off
22.06 - 19:00

Las Hijas de Abril

by Michel Franco ( Mexico )

  • Competitie
  • Internationale
22.06 - 20:00
BOZAR

Picnic at Hanging Rock

by Larysa Kondracki, Michael Rymer, Amanda Brotchie ( Australië )

  • Are you series?
  • Off
22.06 - 21:00

I Guappi

by Pasquale Squitieri ( Italië )

  • Claudia Cardinale
  • Off
22.06 - 21:30
UGC De Brouckère

Arrhythmia

by Boris Khlebnikov ( Russland )

  • Competitie
  • Internationale
22.06 - 21:30
Flagey

Our Madness

by João Viana ( Frankrijk, Portugal )

  • Competitie
  • Europese
22.06 - 22:30

Kill Bill: Vol. 1

by Quentin Tarantino ( USA )

  • Off
  • Open air
23.06 - 14:00
BOZAR

Boris sans Béatrice

by Denis Côté ( Canada )

  • Off
  • Rétro Denis Côté
23.06 - 14:00
UGC De Brouckère

The miseducation of Cameron Post

by Desiree Akhavan ( USA )

  • Friends
  • Friends & Family
23.06 - 16:00
Flagey

Claudia Cardinale la Più Bella Italiana di Tunisi

by Mahmoud Ben Mahmoud ( Tunisia )

  • Claudia Cardinale
23.06 - 16:00
Flagey

L’aveugle et la Cardinale

by Frédérick Laurent ( Frankrijk )

  • Claudia Cardinale
  • Off
23.06 - 16:00
Flagey

Un café… l’addition

by Félicie Dutertre, François Rabes ( Frankrijk )

  • Claudia Cardinale
  • Off
23.06 - 16:00
Flagey

Les anneaux d’or

by Réné Vautier ( Frankrijk )

  • Claudia Cardinale
  • Off
23.06 - 17:00

Jack et la mécanique du coeur

by Mathias Malzieu, Stéphane Berla ( Frankrijk, Belgium )

  • Familie
  • Friends & Family
23.06 - 17:00
BOZAR

Grease

by Randal Kleiser ( USA )

  • Off
  • Randal Kleiser
23.06 - 17:00
Galeries

Façades

by Kaat Beels & Nathalie Basteyns ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
23.06 - 19:00
Galeries

Las Hijas de Abril

by Michel Franco ( Mexico )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 19:00
BOZAR

Our Madness

by João Viana ( Frankrijk, Portugal )

  • Competitie
  • Europese
23.06 - 19:00
UGC De Brouckère

Tully

by Jason Reitman ( USA )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 19:00
Flagey

Shéhérazade

by Jean-Bernard Marlin ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Europese
23.06 - 19:15

Cartouche

by Philippe de Broca ( Frankrijk, Italië )

  • Claudia Cardinale
  • Off
23.06 - 19:30
Palace

La Grand-Messe

by Valéry Rosier & Méryl Fortunat-Rossi ( België )

  • Competitie
  • Nationale
23.06 - 21:00
BOZAR

Heimebane

by Arild Andresen, Cecilie Mosli, Yngvild Sve Flikke, Stian Kristiansen, Eirik Svensson ( Noorwegen )

  • Are you series?
  • Off
23.06 - 21:15
BOZAR

Good Manners

by Marco Dutra & Juliana Rojas ( Brazilië, Krankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 21:30
UGC De Brouckère

Patser

by Adil El Arbi & Bilall Fallah ( België )

  • Competitie
  • Nationale
23.06 - 21:30
Flagey

Fountain of Youth

by Paul Tunge ( Noorwegen, Spanje )

  • Competitie
  • Europese
23.06 - 22:30

Back to the future

by Robert Zemeckis ( USA )

  • Off
  • Open air
24.06 - 11:00
BOZAR

La Meglio Gioventu

by Marco Tullio Giordana ( Italïe )

  • Are you series?
  • Off
24.06 - 14:00

Breathless

by Daniel Lambo ( België )

  • Competitie
  • Nationale
24.06 - 15:00
BOZAR

Croc-Blanc

by Randal Kleiser ( USA )

  • Familie
  • Friends & Family
  • Off
  • Randal Kleiser
24.06 - 16:00
Flagey

La Grand-Messe

by Valéry Rosier & Méryl Fortunat-Rossi ( België )

  • Competitie
  • Nationale
24.06 - 16:30
UGC De Brouckère

Shéhérazade

by Jean-Bernard Marlin ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Europese
24.06 - 17:00
Galeries

Ceres

by Janet van den Brand ( België )

  • Competitie
  • Nationale
24.06 - 18:00
Flagey

Tout le monde il est beau, tout le monde il est gentil

by Jean Yanne ( Frankrijk )

  • Off
  • Subversieve cinema
24.06 - 18:30
BOZAR

No Date no Signature

by Vahid Jalilvand ( Iran )

  • Competitie
  • Internationale
24.06 - 19:00
Galeries

Swooni

by Kaat Beels ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
24.06 - 19:00
Flagey

Quality Time

by Daan Bakker ( Nederland, Noorwegen )

  • Competitie
  • Europese
24.06 - 19:00
Palace

Patser

by Adil El Arbi & Bilall Fallah ( België )

  • Competitie
  • Nationale
24.06 - 19:00
UGC De Brouckère

Le Bal des Actrices

by Maïwenn ( Frankrijk )

  • Me, myself and I
  • Off
24.06 - 20:30

Fitzcarraldo

by Werner Herzog ( Duitsland, Peru )

  • Claudia Cardinale
  • Off
24.06 - 20:30
BOZAR

Manifesto

by Julian Rosefeldt ( Duitsland )

  • Competitie
  • Europese
24.06 - 21:30
Palace

Sunset Boulevard

by Billy Wilder ( USA )

  • Me, myself and I
  • Off
24.06 - 21:30
Flagey

Good Manners

by Marco Dutra & Juliana Rojas ( Brazilië, Krankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
25.06 - 17:00
Galeries

Quality Time

by Daan Bakker ( Nederland, Noorwegen )

  • Competitie
  • Europese
25.06 - 19:00
Flagey

No Date no Signature

by Vahid Jalilvand ( Iran )

  • Competitie
  • Internationale
25.06 - 19:00
BOZAR

Under the silver lake

by David Robert Mitchell ( USA )

  • Competitie
  • Internationale
25.06 - 19:00
Galeries

Bitter Flowers

by Olivier Meys ( België )

  • Competitie
  • Nationale
25.06 - 19:00
Palace

Diamantino

by Gabriel Abrantes & Daniel Schmidt ( Portugal, Frankrijk, Brazilië )

  • Competitie
  • Europese
25.06 - 19:30
BOZAR

JCVD

by Mabrouk El Mechri ( België, Frankrijk, Luxemburg )

  • Me, myself and I
  • Off
25.06 - 19:30

Ceres

by Janet van den Brand ( België )

  • Competitie
  • Nationale
25.06 - 19:30
UGC De Brouckère

Much Loved

by Nabil Ayouch ( Marokko, Frankrijk )

  • Off
  • Subversieve cinema
25.06 - 20:30
Palace

Les Valseuses

by Bertrand Blier ( Frankrijk )

  • Off
  • Subversieve cinema
25.06 - 21:00
Flagey

Körfez

by Emre Yeksan ( Turkije, Griekenland, Duitsland )

  • Competitie
  • Europese
25.06 - 21:30
Flagey

Zagros

by Sahim Omar Kalifa ( België )

  • Competitie
  • Nationale
25.06 - 21:30
UGC De Brouckère

Doubleplusungood

by Marco Laguna ( België )

  • Competitie
  • Nationale
25.06 - 21:45
BOZAR

Manuel

by Dario Albertini ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 17:00
Galeries

Fountain of Youth

by Paul Tunge ( Noorwegen, Spanje )

  • Competitie
  • Europese
26.06 - 17:00
Flagey

Trouble Every Day

by Claire Denis ( Frankrijk )

  • Off
  • Subversieve cinema
26.06 - 18:45
BOZAR

Posoki

by Stephan Komandarev ( Bulgarije )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 19:00
UGC De Brouckère

Being John Malkovich

by Spike Jonze ( USA )

  • Me, myself and I
  • Off
26.06 - 19:00
Galeries

Doubleplusungood

by Marco Laguna ( België )

  • Competitie
  • Nationale
26.06 - 19:30

Manuel

by Dario Albertini ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 19:30
Flagey

Les Garçons sauvages

by Bertrand Mandico ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Europese
26.06 - 21:00
BOZAR

Dogman

by Matteo Garrone ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
26.06 - 21:15
UGC De Brouckère

Bitter Flowers

by Olivier Meys ( België )

  • Competitie
  • Nationale
26.06 - 21:30
Flagey

Ni juge, ni soumise

by Yves Hinant & Jean Libon ( België )

  • Competitie
  • Nationale
26.06 - 22:30
Village BRIFF

La Haine

by Mathieu Kassovitz ( Frankrijk )

  • Off
  • Open air
27.06 - 17:00
Galeries

Zagros

by Sahim Omar Kalifa ( België )

  • Competitie
  • Nationale
27.06 - 17:30
Palace

Insyriated

by Philippe Van Leeuw ( België, Frankrijk, Libanon )

  • Competitie
  • Nationale
27.06 - 19:00
UGC De Brouckère

Jia nian hua

by Vivian Qu ( China )

  • Competitie
  • Internationale
27.06 - 19:00
Galeries

Posoki

by Stephan Komandarev ( Bulgarije )

  • Competitie
  • Internationale
27.06 - 19:15

Les Garçons sauvages

by Bertrand Mandico ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Europese
27.06 - 19:30
Palace

Witz

by Martine Doyen ( België )

  • Competitie
  • Nationale
27.06 - 21:30

Arrhythmia

by Boris Khlebnikov ( Rusland )

  • Competitie
  • Internationale
27.06 - 21:30
UGC De Brouckère

Breathless

by Daniel Lambo ( België )

  • Competitie
  • Nationale
27.06 - 21:30
Palace

Un couteau dans le coeur

by Yann Gonzalez ( Frankrijk, Mexico, Zwitserland )

  • Competitie
  • Europese
27.06 - 22:30
Village BRIFF

The Big Lebowski

by Ethan & Joel Cohen ( USA )

  • Off
  • Open air
28.06 - 17:00
Galeries

The Guilty

by Gustav Möller ( Denemarken )

  • Competitie
  • Internationale
28.06 - 19:00
Galeries

Jia nian hua

by Vivian Qu ( China )

  • Competitie
  • Internationale
28.06 - 19:00
Palace

The Return

by Malene Choi Jensen ( Denemarken, Zuid-Korea )

  • Competitie
  • Europese
28.06 - 19:30
UGC De Brouckère

Twice upon a Time in the West

by Boris Despodov ( Bulgarije, Spanje )

  • Claudia Cardinale
  • Off
28.06 - 19:30

Tully

by Jason Reitman ( USA )

  • Competitie
  • Internationale
28.06 - 21:00
Palace

De Kus

by Nathalie Basteyns ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
28.06 - 21:00
Palace

Bedtime stories

by Kaat Beels ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
28.06 - 21:00
Palace

Cologne

by Kaat Beels ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
28.06 - 21:00
Palace

Stil levend

by Nathalie Basteyns ( België )

  • Beels & Basteyns
  • Off
29.06 - 17:00
Galeries

Manifesto

by Julian Rosefeldt ( Duitsland )

  • Competitie
  • Europese
29.06 - 19:00
Galeries

The Return

by Malene Choi Jensen ( Denemarken, Zuid-Korea )

  • Competitie
  • Europese
29.06 - 19:15

Ni juge, ni soumise

by Yves Hinant & Jean Libon ( België )

  • Competitie
  • Nationale
29.06 - 19:30
Palace

Dogman

by Matteo Garrone ( Italië )

  • Competitie
  • Internationale
29.06 - 21:30
Palace

Carnivores

by Jérémie Renier en Yannick Renier ( België )

  • Competitie
  • Nationale
29.06 - 21:30

Körfez

by Emre Yeksan ( Turkije, Griekenland, Duitsland )

  • Competitie
  • Europese
30.06 - 14:00
Palace

Ta Peau si lisse

by Denis Côté ( Canada )

  • Off
  • Rétro Denis Côté
30.06 - 17:00

Witz

by Martine Doyen ( België )

  • Competitie
  • Nationale
30.06 - 17:00
Galeries

Carnivores

by Jérémie Renier en Yannick Renier ( België )

  • Competitie
  • Nationale
21.06 - 19:30
UGC De Brouckère

Plaire, aimer et courir vite

by Christophe Honoré ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
23.06 - 19:30
UGC De Brouckère

The Last Son

by John Curran ( Sweden, USA )

  • Closing
  • Off
26.06 - 19:30
Palace

Plaire, aimer et courir vite

by Christophe Honoré ( Frankrijk )

  • Competitie
  • Internationale
29.06 - 19:30
UGC De Brouckère

The Guilty

by Gustav Möller ( Denmark )

  • Competitie
  • Internationale
29.06 - 21:30
UGC De Brouckère

Zombieland

by Ruben Fleischer ( USA )

  • Me, myself and I
  • Off
30.06 - 14:00
UGC De Brouckère

Under the silver lake

by David Robert Mitchell ( USA )

  • Competitie
  • Internationale